Скандальний готель на Андріївському добудують зі змінами в проєкті

У Києві на Андріївському узвозі, 14-16, добудовується готель, через який сталося чимало скандалів. Як стало відомо, зараз представник забудовника веде переговори з міськими архітекторами і владою, проте поки особливого успіху в них досягти не вдалося.

Підрядник повинен буде вирішити дуже багато спірних питань, аби отримати дозволи на зміни в проєкті. Варто відзначити, що забудовник (компанія «Маркон») вже змінив команду архітекторів, і останні вже попросили консультацію містобудівної ради Києва.

Наразі на розгляд комісії були представлені попередні архітектурно-планувальні рішення майбутнього готелю зі зміненими обсягами споруди. Архітектор, член містобудівної ради Ю.Лишанський зазначив, що той проект, який замовник будівництва надав сьогодні, неприйнятний. Майбутня будівля повинна мати вказані у дозвільній документації габарити, а також мати унікальний та сучасний вигляд. Однак призначення будови вибрано, безперечно, правильно, саме так висловилася про майбутній готель більшість архітекторів.


 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також