Шулявка стане: шляхопровід перекриють у найближчі дні

 

КМДА оголосила про перекриття Шулявського шляхопроводу на реконструкцію, не зважаючи на суперечки щодо проекту

Найближчими днями Шулявський шляхопровід почнуть частково перекривати у зв’язку з початком реконструкції, але машини зможуть рухатис я мостом ще до липня. Департамент транспортної інфраструктури КМДА продемонстрував проект так званого чотирилисника:

Роботи планували розпочати ще 1 червня, але відклали через подання киянами петиції щодо врахування проекту Віктора Петрука.

– Реконструкцію реально виконати за 17 місяців, на неї треба близько 811 млн грн, враховуючи компенсацію за знесення цеху №5 заводу «Більшовик»,–  заявив головний інженер Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Олександр Здольник.

Наразі КМДА та уряд ведуть переговори щодо передачі будівлі «Більшовика» у комунальну власність Києва.

Перша черга робіт передбачає заміну шляхопроводу з його розширенням до шести смуг. На це піде 380 млн грн. Закінчити перший етап хочуть до кінця року. Другий етап передбачатиме будівництво ще двох з’їздів.

У КМДА планують реконструювати Шулявський шляхопровід за проектом неповного чотирилисника. Його розробили у інституті «Київдормістпроект». А архітектор Петрук заявив, що втрати міста від реалізації цього проекту складуть, щонайменше 2,5 млрд грн. Вартість його варіанту складає 756,4 млн грн.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також