Селищний голова з Бородянщини взяв участь у міжнародному конгресі

 

Бородянка

Голова селищної ради Немішаєво (Бородянський район, Київська область) Сергій Замідра взяв участь у Європейському конгресі місцевого самоврядування, що проходив у Кракові.

Про це повідомляє офіційний сайт Немішаївської селищної ради. Це популярне змагання управлінських здобутків на регіональному та місцевому рівнях, завдяки якому вивчаються вже реалізовані в життя найуспішніші практики, що поповнюють своєрідний державний банк інновацій, і поширюються серед муніципального загалу. Немішаєве вже другий раз поспіль виборює перше місце в номінації Практики розвитку, засновані на власних стратегіях, проектах та ресурсах. В 2017 році таким проектом стала Картка Немішаївця, а в 2018 – проект Системний облік мереж зовнішнього освітлення та картування.

Гідно прозвучала в Кракові популярна європейська тематика «Smart (розумна) революція: нові технології у місцевому самоврядуванні». Учасники форуму – голови невеликих громад уважно слухали головуючого в тематичному блоці «Розумне село: чи готові ми до цього?» Немішаївського селищного голову Сергія Замідру. Він не лише поділився своїм управлінським досвідом, а й майстерно модерував загальну дискусію за участю лідерів місцевих громад з Польщі, Португалії, Франції. Це з його легкої руки практика невеликої селищної ради, що зуміла поєднати захоплення старшокласників сучасними технологіями та інтереси місцевої громади, після перемоги в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» за 2018 рік вже діє в Україні. А віднині її взяли як приклад ще й європейські колеги.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві пройде Європейський тиждень місцевої демократії.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також