Села Васильківщини: амбулаторія вже є, потрібен садочок!

 

Народний депутат Ігор Кононенко постійно особисто моніторить ситуації у Київській області. Цього тижня він зустрівся з громадами ряду сіл Васильківщини.

У цьому році за сприяння Ігоря Кононенка Васильківський район отримав цільових субвенцій на конкретні об’єкти з держбюджету 21 млн грн і 20 млн грн – на районну раду, які були розподілені на сесії. «Ще раз наголошую: лікарні, садочки і школи – це ті базові речі, над якими ми постійно працюємо», – підкреслив свої пріоритети народний депутат.

Велика та Мала Солтанівка

Ситуація в селі Мала Солтанівка склада. Роками місцеві мешканці мріють, щоб тут побудували дошкільний навчальний заклад, тому головним питанням у ході зустрічі стало саме будівництво садочка.


Сільський голова Павло Андрійович Гребінник розповів, що село хоч і невеличке, але тут проживає багато молоді. 112 дітей дошкільного віку, яким вкрай необхідний садочок, – серйозна передумова для допомоги у вирішенні такого питання. Оглядаючи приміщення школи, сільський голова показав гостеві харчоблок, де у майбутньому могли б харчуватися і дошкільнята, якщо заклад побудувати на території школи. Обговоривши можливості та перспективи будівництва садочка у селі Мала Солтанівка з головою Васильківської районної ради Наталією Баласинович, Ігор Кононенко на зустріч із громадою прийшов уже з конкретною відповіддю: садочку у Малій Солтанівці – бути!

«У нас уже є домовленість щодо будівництва садочка. Я вважаю, що нам пощастило, що в районі є такі керівники, – ми співпрацюємо й робимо життя на Васильківщині кращим і комфортнішим. Сьогодні лише за кілька хвилин зустрічі ми визначили головний пріоритет для вашої громади – будівництво дошкільного закладу. Тому надалі сільська рада має прийняти рішення щодо виділення під садочок ділянки, наступний крок – районна рада виділить кошти на проект, а далі будемо залучати кошти соцеконому, державного та обласного бюджетів, аби втілити проект у реальність. Дружня, злагоджена робота завжди результативна і є прикладом того, як має працювати влада», – наголосив Кононенко.

Нагадаємо, нещодавно за сприяння Ігоря Кононенка у сусідній Великій Солтанівці відкрили нову амбулаторію та надали службове житло молодому спеціалісту з Києва. Завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини Мар’яна Пешеходіна вже повідомила графік прийому пацієнтів у Малій та Великій Солтанівці, а також зазначила, що завдяки зусиллям районної ради, а також за сприяння Ігоря Кононенка амбулаторія може обслуговувати пацієнтів на сучасному рівні.

«Аналізи можна здавати у Великій Солтанівці, у нас приймають різні спеціалісти, є фельдшер, медсестра, стоматолог, жіночий лікар, тому приходьте на прийом», – повідомила Мар’яна Пешеходіна.

Проблеми Ксаверівки

Спілкуючись із активом села Ксаверівка, Кононенко в першу чергу звернув увагу на вирішення дорожніх проблем, на неякісне виконання робіт ремонтними бригадами на трасі, що проходить повз село.

У ході обговорення теми Кононенко доручив керівництву та активу села систематизувати всі скарги, аби в подальшому вплинути на компанію і змусити її виконувати умови договору на належному рівні. Також парламентар пообіцяв вирішити питання стосовно недобросовісних працівників служби «Облгаз». Місцеві жителі скаржаться, що боротьба з газівниками у цьому селі триває давно, а останнім часом і взагалі дійшла абсурду. За словами мешканців, працівники газової служби завищують ціни у платіжках, а потім без попередження вриваються до їхніх осель і знімають лічильники.

«Я – на вашому боці! Якщо у цій ситуації є зловживання своїми посадовими обов’язками, то будемо звертатися до правоохоронних органів з вимогою порушувати карну справу», – зазначив Кононенко.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також