Робоча нарада у Баришівській РДА

 

Вчора, 4 вересня, відбулась робоча нарада з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів Баришівської районної державної адміністрації.

У нараді взяли  участь: голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, виконуюча обов’язки керівника апарату адміністрації І.О. Мосінзова.

В ході засідання підбито підсумки роботи минулого тижня. Обговорено питання про стан справ у районі, наповнення місцевого бюджету, питання соціальної сфери, культури та освітньої галузі, проблемні питання в районі та шляхи їх вирішення.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на поточний тиждень.

За підсумками проведеної наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень та рекомендацій керівникам відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації задля ефективного та своєчасного виконання поставлених  завдань.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також