Яких фахівців бракує на Київщині?

Київський обласний центр зайнятості навів статичні дані, що свідчать про те, фахівців на які посади найбільш потребують роботодавці регіону.

Кожна четверта посада доступна на підприємствах та установах переробної промисловості, що становить 23,9% від загальної кількості вакансій. У сільському господарстві наявні 18,6% вільних робочих місць та 15,8% – у гуртовій і роздрібній торгівлі.

Найбільше робітників потрібно у сферах обслуговування та експлуатації устаткування — 20,2%. Трохи менше, від 12,6% до 18,8% установ, потребують кваліфікованих кадрів з інструментом, працівників сфери торгівлі та послуг, представників найпростіших професій.

Цього року роботодавцям не вистачає кваліфікованих водіїв, швачок, операторів, токарів тощо. Також, на ринку праці потрібні працівники сфери послуг (продавці, офіціанти, перукарі тощо). У сільському господарстві залишилося лише 3,2% вільних вакансій. Цьому сектору бракує трактористів, озеленювачів, плодо-овочівників тощо.  Залишається високим попит на професіоналів (9,0%) та фахівців (9,4%) з досвідом роботи – бухгалтерів, лікарів, спеціалістів державної служби, вчителів, тощо. Серед найпростіших професій найбільше потрібні вантажники, прибиральники, укладальники-пакувальники, комірники, сторожі тощо.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також