Проект USAID: Біла Церква серед партнерів

 

Білу Церкву обрали містом-партнером «теплого» проекту USAID

У п’ятницю, 13 липня, міський голова Геннадій Дикий підписав меморандум з керівником Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» Діаною Корсакайте.

Цей меморандум передбачає партнерство у сфері реформування сектору теплопостачання та розробки довгострокового плану розвитку теплових мереж міста.

Відомо, що Біла Церква була обрана для співпраці на конкурсній основі серед 33 міст України, які подали заявки на конкурс.

У ході проекту (з липня до грудня) місту надаватимуть підтримку у розробці довгострокового плану розвитку теплових мереж, включаючи рекомендації щодо оптимізації централізованого теплопостачання (ЦТ) та інтеграції мереж. Очікується, що плідна співпраця допоможе створити умови для використання екологічно чистої та/або альтернативної енергії в централізованому теплопостачанні. Загалом така робота сприятиме інвестиційному програмуванню в централізованому теплопостачанні.

Крім того, за допомогою проекту USAID місто-партнер зможе придбати програмне забезпечення, на базі якого у майбутньому буде працювати геоінформаційна система. Це дасть змогу забезпечити сучасне автоматизоване управління, а разом з ним і моделювання та діагностику теплових мереж в реальному часі, до того ж допоможе керувати системою централізованого теплопостачання в цілому.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також