Приватизація заводу «Індар» в Києві заблокована

Олігархічні групи намагаються заблокувати приватизацію і подальший продаж унікального київського заводу «Індар»

На даний момент затвердження Кабінетом Міністрів інвестиційних радників відкладено через судові позови адвокатського бюро «Маршаллер і партнери» і українським філіалом Грант Торнтон, які підтримуються олігархічними групами в Україні. Також від цих компаній до судів надійшли абсолютно ідентичні позови, що блокують приватизацію ряду інших підприємств.

Велика приватизація або процес продажу державної власності в Україні супроводжується словесним потоком про ефективність приватної власності та неефективне державне управління. Є велика ймовірність, що проведення публічної, відкритої приватизації дасть можливість підвищити ефективність управління підприємствами в Україні, побороти корупцію і стимулювати створення нових робочих місць.

«Однак, які б олігархічні групи не стояли за цими під копірку написаними позовами, я сподіваюся, що 28 листопада Київський апеляційний суд розгляне апеляцію Фонду, і всі безпідставні звинувачення будуть скасовані, а велика приватизація буде розблокована», – підкреслив глава Фонду держмайна.

Довідка: «Індар» – єдиний в Україні завод з виробництва препаратів інсуліну. Радником обрана компанія «Конкорд Консалтинг» в складі консорціуму Kreston GCG, «Бюро Маркуса», Redcliffe Partners.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також