При Київраді буде створено Дитячу консультативну раду

Організація братиме участь в обговоренні і прийнятті рішень, що стосуються дітей

18 жовтня на пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення про створення особливого підрозділу: Дитячої консультативної ради.

Дитяча консультативна рада, як пише у своєму повідомлені прес-служба КМДА, братиме досить активну участь в обговоренні проектів та питань, що стосуються дітей Києва. Також вона, вивчивши всі документи та обговоривши поміж своїми членами, зможе надавати пропозиції щодо того, як поліпшити якість та ефективність діяльності органів влади, які станои на сьогодні здійснюють захист прав та інтересів дітей.

Така рада може та обов’язково буде ініціювати власні програми та проекти рішень, власними силами організовуватиме цікаві та корисні семінари, ініціюватиме круглі столи.

До складу, як заявлено, увійдуть 20 осіб. Серед них будуть діти у віці від 14 до 18 років, які представляють учнівське самоврядування шкіл, професійно-технічних навчальних закладів. Також учасниками можуть бути підлітки з багатодітних та неповних, а ще з малозабезпечених сімей, представники столичних дитячих громадських організацій.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також