Поліція Київщини б’є на сполох: з початку літа п’ять випадків падіння з вікна дітей

За даними поліції в Київській області, тільки з початку літа 2019 року, а це трохи більше одного місяця, з вікон будинків випали п’ятеро дітей. Один з випадків падіння дитини виявився летальним.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Управління превентивної діяльності ГУ Нацполіціі Київської області на сторінці в соцмережі Facebook. Зокрема там зазначено, що у червні-липні 2019 зафіксовано п’ять випадків падіння з вікон дітей, всі вони сталися через недбалість дорослих. Відсутність контролю за дітьми (навіть на хвилину, якщо дитина зовсім маленька!) перетворюється на каліцтво або ж навіть смерть. Трагедії майже завжди можна уникнути!

Поліціянти ще раз закликали батьків, бабусь та дідусів, вихователів бути пильними та не залишати малечу без нагляду. Найчастіше дитина вилазить на підвіконня, аби подивитися у вікно. Москітна сітка не може слугувати захистом у цьому питанні.

Аби уникнути небезпеки, поліція радить дотримуватися елементарних правил, які дозволять врятувати дітям їх життя і здоров’я:

  • не залишайте дитину у кімнаті з відкритим вікном навіть на хвилину;
  • не полегшуйте дитині справу шляхом невдалого розташування стільців або інших меблів біля підвіконня;
  • обов’язково встановіть спеціальні фіксатори на віконних рамах або ж решітках, замки на фурнітурі вікон.

«Столичний регіон» раніше повідомляв про гарячі обіди для малозабезпечених у столиці.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також