Податківці Київщини повернули в бюджет 1,9 млн гривень

 

З початку року податківці Київщини повернули в бюджет 1,9 млн грн недоплачених митних платежів

За офіційною інформацією сайту ДФС, завдяки професійній та оперативній роботі податкової служби була зупинена діяльність «центру мінімізації митних платежів», під час відпрацювання якого встановили 6 суб’єктів підприємницької діяльності, які були вигодоотримувачами. Стосовно правопорушників було ініційовано документальні перевірки.

Тільки за цей рік в результаті завершення слідства по двом кримінальним виробництвам за статтею 212 кримінального кодека України «Ухилення від сплати податків, зборів та інших платежів» було повернуто до бюджету недоотримані 1,9 млн митних платежів.

Податківці Київщини проводять перевірки правильності оплати митних платежів
Всього ж за станом на кінець серпня цього року податківцями було направлено 17 запитів на перевірку правильності визначення митної вартості товарів, в результаті яких сума митних платежів була збільшена на 1 млн 490 тисяс грн.

Також ДФС України направила 14 орієнтувань і провела 15 митних оглядів, на підставі яких було задокументовано в 45 протоколах про порушення митних правил на загальну суму 66,2 млн грн.

А в результаті проведеного аудиту підрозділом податкової були виявлені порушення податкового законодавства, а саме заниження вартості при імпорті товарів і формування штучного податкового кредиту. В результаті перевірок було донараховано ще 16,1 млн грн. митних платежів.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також