Підтримай Сенцова, дивись кіно!

 

У Києві пройде тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова

Пчинаючи від вечора 7 червня і до 12 червня у кінотеатрі українського фільму «Ліра» у Києві на вулиці Велика Житомирська, 40 пройде тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова. Всі сеанси будуть супроводжуватися виступами творчих груп, що створили ці фільмів. Планується. що всі кошти, зібрані на кінопоказах, організатори спрямують на підтримку родини Олега Сенцова.

Першу стрічку покажуть сьогодні о 18 годині, це буде «Вірус А». Відомо, що автори картини – діти з Авдіївки)ю Слідом за нею покажуть і фільм «Процес: Російська держава проти Олега Сенцова».  Стрічка розповідає про судовий процес над українським режисером Олегом Сенцовом, якого засудили до 20 років ув’язнення на крайній півночі Росії за звинуваченням у терористичній діяльності. Це документальний фільм режисера Аскольда Курова.

Сьогодні ж о 20:00 покажуть фільм Ахтема Сеїтаблаєва «Кіборги». Його буде презентувати В’ячеслав Довженко, виконавець головної ролі. «Кіборги» – український повнометражний художній фільм про оборону Донецького аеропорту під час війни на Сході України.

В суботу, 9-го червня, о 19 годині в рамках акції покажуть стрічку Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці». Цей фільм представлятиме акторка Римма Зюбіна, що виконала головну роль. Талановита українська театральна та кіноакторка відома ще й як громадська активістка. «Гніздо горлиці» – це український повнометражний фільм, основною темою його є проблема трудової міграції. Стрічка перемогла в номінації «Найкращий фільм» і отримала «Золоту Дзиґу», статуетку Першої Національної Кінопремії.

Сьогодні вже 25-ий день голодування Олега Сенцова. Режисер вимагає звільнити усіх українських політв’язнів, незаконно утримуваних на території Росії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також