Під Києвом в зоні відчуження Руслана і волонтери вшанували пам’ять загиблих на ЧАЕС

У Чорнобилі (Київська область) відбувся перформанс за участю співачки Руслани.

Подія була приурочена до дня пам’яті всіх загиблих в катастрофі, яка сталася на ЧАЕС 26 квітня 1986 року. Також виконавиця поклала квіти до меморіалу і поспілкувалася з жителями міста. У заході взяли участь 30 підлітків-волонтерів.

У центрі міста на імпровізованій сцені сотні запалених свічок розставили у формі сонячного годинника. Там і виступили Руслана з хлопцями. Артистка цілеспрямовано вирішила організувати перформанс саме в цьому місті, адже в 2018 році вона стала амбасадором проекту «Чиста енергія», мета якого – добитися відмови всього світу від нафти, газу та інших вкрай небезпечних речовин, перейшовши на відновлювану енергію. Йдеться про сонячні, вітрові та гідроелектростанції. Таких амбасадорів в світі всього 20.

Виконавиця поділилася, що в її серці зберігається нестерпний біль за тих, хто загинув і постраждав під час трагічних подій на ЧАЕС. І найжахливіше, що люди не знали, що відбувається і що на них чекає далі. Саме тому співачка вирішила, що зробить все, що в її силах, щоб у світі більше ніколи не траплялися такі смертельні катастрофи, а люди могли жити без страху. Тим більше, повністю перейти на чисту енергію цілком можливо.


Певица Руслана организовала перформанс в зоне отчуждения в память о трагических событиях на ЧАЭС

Опубліковано Информатор Киев Четвер, 25 квітня 2019 р.


Раніше «Столичний регіон» писав про програму заходів, що будуть присячені роковинам цієї трагедії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також