Патрульна поліція вимірюватиме швидкість руху у столиці

 

Відсьогодні патрульна поліція почне використовувати пристрої вимірювання швидкості

З 8 жовтня патрульні поліцейські почнуть використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam. Вони будуть використовуватися на аварійно-небезпечних ділянках доріг  на Київщині та по всій Україні. Також будуть встановлюватися спеціальні дорожні знаки, що попереджають про фото- і відеофіксації порушень.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Патрульній поліції.

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму будуть перебувати службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору. Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam в пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

Для запобігання зловживань і корупційних ризиків пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи і будь-які коригування даних.

Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції контролюватиме кількість складених адміністративних матеріалів і кількість збережених відео.

Кабінет міністрів з 8 жовтня вирішив відновити масштабний контроль швидкості на дорогах країни. В уряді стверджують, що роблять це не заради штрафів, а з-за високої смертності на дорогах, основна причина яких – перевищення швидкості.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також