Голова Вишгородської райради відвідав медзаклади району

 

Ростислав Кириченко, голова Вишгородської районної ради 27 липня завітав з робочим візитом до закладів охорони здоров’я.

Під час візиту відбулась зустріч з керівниками закладів охорони здоров’я: головним лікарем КЗ «Вишгородська центральна районна лікарня» Іваном Клюзком, головним лікарем КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Вишгородської районної ради Оксаною Морозовою, головним лікарем Вишгородської філії екстреної медицини комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Віктором Павленком та головним лікарем Новопетрівської районної лікарня Василем Яковенком.

Перше, що цікавило, – це стан використання коштів, виділених із районного бюджету, та вирішення питань первинної і вторинної ланок медичної допомоги для функціонування медзакладів на належному рівні. Під час розмови з головним лікарем КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Вишгородської районної ради Оксаною Морозовою обговорили проблемні питання, які сьогодні актуальні для медичних закладів. Зокрема, мова йшла про пошук приміщень для надання медичних послуг сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів в майбутньому.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також