Олександр Терещук провів виїзну нараду в Яготині

9 листопада новий губернатор Київської області Олександр Терещук зібрав керівників департаментів та управлінь області, мерів, голов сільрад та місцевих депутатів

Мешканці сіл та міст Яготинського та Згурівського районів розповіли на нараді про головні проблеми. Губернатор всім своїм виглядом і промовою намагався показати, що він своя людина. Він неодноразово заявляв, щоб у нього не питали про політику і особисте житті, адже за його словами, політикою він не займається, у колі його справ лише господарська діяльність.

Які ж проблеми найчастіше хвилюють людей:

  • нецільове використання землі;
  • ремонт доріг, тобто його відсутність;
  • діяльність «Київгазу» у цих районах також викликає багато нарікань;
  • відустній і захист певних категорій населення.

Ще однією важливою проблемою виявилася якість продуктів харчування. Місцеві жителі скаржаться, що купуючи в супермаркетах заморожені продукти, вони натомість отримують протухше м’ясо або рибу. Представник Держпотребслужби запевняє, що до них ніхто не звертався і вони про проблему не в курсі, але губернатор пообіцяв після зборів сходити в магазин, купити продукти і подивитися на їх якість. Трохи пізніше цю задачу губернатор доручив своєму заступнику.

Олександр Терещук дав доручення по кожному питанню, яке розглядали на зборах. Мешканці сіл та міст поставилися до наради досить скептично, мовляв, це такий собі PR-хід, але як все буде насправді, покаже час.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також