У Вишгород приїде «Книжкобус»

Інноваційний освітній книжковий хаб на колесах «Книжкобус» приїде до Вишгорода (Київська область) 30 жовтня. Діти зможуть відвідати цю бібліотеку на колесах з 12:00 до 15:00.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Вишгородської райдержадміністрації (РДА). У повідомленні , зокрема, йдеться про те, що 30 жовтня з 12:00 до 15:00 кожна дитина зможе відвідати інноваційний освітній книжковий хаб на колесах.

Ця інноваційна бібліотека на колесах мандрує Україною та дарує дітям свято, а заразом знайомить з новими книжками та цікавинками у світі літератури. Захід вже традиційно запланований на час шкільних канікул, щоб кожна дитина мала можливість прийти і провести чудово і корисно час.

У незвичайному автобусі дітлахи зможуть пограти в ігри, зробити розвиваючі вправи, ознайомитися з дитячими книгами! Відзначається, що у «Книжкобусі» будуть спеціальні гості – вишгородські письменники Катерина Єгорушкіна та Сергій Скарбник.

«Книжкобус» буде стояти на пл. Шевченко в Вишгороді. Крім того, для дітей, які чекатимуть своєї черги до бібліохабу на колесах, буде облаштовано спеціальну локацію на першому поверсі за адресою пл. Шевченко, 1. Тут діти зможуть малювати, грати і спілкуватися.

Раніше «Столичний регіон» писав про святкування у столичному зоопарку.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також