Незабаром на Київщині розпочнеться осінній призов

 

У жовтні-листопаді поточного року розпочнеться черговий призов мешканців Київської області на строкову військову службу.

Зараз Київська міська державна адміністрація та Київські міські призовні комісії почали підготовку до цього процесу. До Головного управління Національної поліції у м. Києві буде направлено прохання надавати допомогу військовим комісаріатам із розшуку призовників, які ухиляються від призову, забезпечити охорону громадського порядку на призовних дільницях, Київському міському збірному пункті та прилеглій до нього території.

Департамент охорони здоров’я має забезпечити роботу військово-лікарської комісії Київського міського військового комісаріату із 3 вересня до 14 грудня 2018 року для контрольного медичного огляду призовників із проведенням обов’язкового переліку обстежень (серологічного аналізу крові на антитіла до ВІЛ, гепатитів В, С та кардіоліпінового антигену), а також розгляду заяв громадян про незгоду із результатом медичного огляду тощо. Столичні медики також забезпечать обстеження призовників у закладах позачергово, безоплатно та в повному обсязі.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також