Найбільша незвичайна мапа на Хрещатику: про що мріють українці?

У суботу, 24 серпня, у День Незалежності України в Києві на Хрещатику десятки людей розмістилися прямо на проїжджій частині та тротуарах, аби взяти участь у створенні найбільшої карти з мріями в світі.

Ця затія зацікавила як дітей, так і дорослих. Мета проекту полягає в тому, щоб відродити здатність мріяти, об’єднати людей для створення та досягнення своєї мети в різних сферах життя, сприяти тому, щоб щастя ставало більше.

Цікаво, що така акція проходить не тільки в Києві: мрії збирали в 11 містах України, а на завершення об’єднають їх на єдиній мапі, яка займе аж 1000 квадратних метрів. Ці розміри є рекордними, таким чином, створена на Хрещатику мапа стане найбільшою в світі.

Написати свою мрію на величезному ватмані міг кожен бажаючий. Для цього організатори підготували достатню кількість фломастерів, журналів, клею та ножиць, щоб вирізати з них картинки зі своїми мріями і клеїти на папір, залишаючи підпис. Побачити на мапі можна було абсолютно різні бажання: «Хочу доцю», «Мрію, щоб не задавали домашку», «Хочу, щоб всі були здорові» тощо. Були навіть мрії англійською, грузинською та іншими мовами. Писали як зовсім маленькі, так і дорослі.

Охочих поділитися своєю мрією із всесвітом було багато, тож не дарма для створення карти обрали саме День Незалежності, адже Хрещатик був заповнений людьми. Коли на ватмані не залишиться жодного вільного містечка, охочих додати свої мрії перемістять на проїжджу частину, яка на даний момент перекрита. Там організатори постелили на асфальт поліетилен та огородили 1000 квадратних метрів дороги, щоб на мапу з мріями звернули увагу якомога більше людей, а головне, аби всі люди не забували мріяти.


*Відео та світлини: Інформатор


«Столичний регіон» раніше повідомляв про цікаву екоакцію у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також