Надзвичайна пожежонебезпека в Київській області на День Конституції

 

Рятувальники попередили про надзвичайну пожежонебезпеку в Київській області на День Конституції

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає про надзвичайну пожежонебезпеку 27-28 червня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Згідно з ним, 27 червня в більшості районів південних областей, а також у Кіровоградській, Дніпропетровській, Сумській і Полтавській областях переважатиме надзвичайна (5-го класу) пожежна небезпека.

У Київській області 27-28 червня в районі Миронівки, Борисполя, Яготина та Фастова також очікується надзвичайна (5-го класу) пожежна небезпека, 27-28 червня в районі Чорнобиля – висока (4-го класу) пожежна небезпека.

Крім цього, за даними Укргідрометцентру, у другій половині дня 27 і протягом 28-30 червня, в зв’язку з очікуваними сильними і дуже сильними дощами, на річках басейнів Дністра, Сяну, Прута і Сірет (Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька обл. ) можливе формування дощових паводків з підйомом рівнів води на 0,5-1,5 м, на окремих ділянках і в місцях звуження русел до 2,0-2,5 м, можливий вихід води на заплаву; інтенсивного місцевого схилового стоку; освіти локальних селевих потоків, які можуть мати небезпечні наслідки.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також