На Згурівщині на кожного безробітного припадає три вакансії

 

Понад 200 вакансій запропонував Згурівський райцентр зайнятості на ярмарку, який відвідали 60 тимчасово безробітних.

Ярмарок вакансій на Згурівщині (Київська область) відбувся 18 вересня. В ньому взяли участь представники роботодавців, які мають потребу у працівниках, серед яких ТОВ “Наташа – Агро”, ТДВ “Олвін – Сад”, ТОВ “Краєвид”, Згурівська селищна рада. Вони запропонували понад 200 вакансій на робочі місця у галузі сільського господарства, виробництві цукру, вирощуванні зерняткових і кісточкових фруктів, медицини, фінансової діяльності та ін. Це пропозиції роботи для трактористів, водіїв автотранспортних засобів, підсобних робітників, машиністів насосних установок, контролерів якості, апаратників хімводоочищення, апаратників деаерації.

Представники підприємств поспілкуватися з шукачами роботи та розповіли про умови праці, заробітну плату, співпрацю з центром зайнятості при залученні безробітних до робіт тимчасового характеру.

Поповнити лави Збройних Сил України запрошували представники військового комісаріату, які надали роз’яснення про службу за контрактом.

Фахівці центру зайнятості поінформували про стан ринку праці району, економічний стан та перспективи розвитку існуючих і новостворених підприємств, сучасні вимоги до кваліфікаційного та професійного рівня працівників, соціальні послуги, які надає служба зайнятості.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також