На Васильківщині відбулась позачергова сесія райради

Вчора, 20 вересня відбулось пленарне засідання позачергової двадцять п’ятої сесії Васильківської районної ради VII скликання.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. За його словами, на позачерговій сесії були розглянуті та затверджені одноголосно, три вкрай важливі питання для Васильківського району. Основна частка субвенцій з місцевих бюджетів спрямована на співфінасування будівництва нових амбулаторій, ремонту ФАПів, на харчування учнів навчальних закладів району, заробітну плату працівникам ЗОШ, НВК, ЦРЛ, придбання паливно-мастильних матеріалів для підвозу учнів, для невідкладної допомоги та ЦРЛ, на харчові продукти та придбання медикаментів для ЦРЛ, для підготовки до опалювального сезону на первинну медицину, та на інші першочергові потреби Васильківщини.

Також на позачерговій сесії розглянули питання  щодо сплати ПДФО працівниками Васильківської ЦРЛ в бюджет м.Василькова. Ця сума становить понад  7 млн гривень на рік, а в середньому,  з початку 2018 року – 630-640 тис.грн. на місяць. В бюджет Васильківського району податки з Васильківської ЦРЛ – не надходять.  Проте державним коштом Васильківського району профінансовано майже 70% всіх виконаних ремонтних робіт Васильківської ЦРЛ.

Також були розглянуті інші важливі питання для Васильківщини, завершили сесію на позитивній ноті, вітанням депутатів-іменинників.

«Також мною було наголошено про забезпечення, згідно З положенням НУШ (Нова Українська Школа), всіх 53-ох перших класів району затвердженими дидактичними матеріалами та меблями (одномісними партами), які меблеві фабрики в зв’язку з великою кількістю замовлень, досі виготовляють і протягом найближчого часу, ситуацію буде вирішено позитивно», – підкреслив голова Васильківської РДА.

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також