Кличко побував на відкритті Veteran Hub

Місто підтримує проект, який допоможе кожному ветерану

Створили і організували роботу такого простору в Києві меценати у співпраці з громадськими організаціями та волонтерами. Також презентацію Veteran Hub відвідали посли США і Японії, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

«Я знаю, що у засновників великі плани на майбутнє Veteran Hub і добре, що почали цей проект саме в Києві. Зі свого боку можу гарантувати, що місто надасть необхідну підтримку проекту для того, щоб все разом ми змогли допомогти кожному нашому захиснику», – зазначив на відкритті хаба Віталій Кличко.

У Veteran Hub ветеранам планують надавати психологічні консультації, допомагати боротися з посттравматичними стресовими розладами, надавати юридичну підтримку, консультувати з отримання статусу учасника бойових дій, інших документів. Допоможуть і в професійній орієнтації – наприклад, написати резюме, а також підготують до співбесіди, нададуть бізнес-консультацію.

За словами мера, не завжди ветерани знають, куди піти і що зробити для того, щоб отримати посвідчення учасника бойових дій, або, наприклад, грошову компенсацію за лікування.

«І в цьому контексті, добре, що з’явився ще один соціальний інструмент – відкрився Veteran Hub для допомоги нашим захисникам, тим, хто береже спокій і мир на вулицях українських міст», – підкреслив Віталій Кличко.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також