На Переяславщині обговорили проблеми студентського самоврядування

У Переяслав-Хмельницькому  пройшла VІІ Міжнародна конференція «Домінанти студентського самоврядування: захист прав студентів та сприяння якості освіти».

Участь у конференції взяли представники навчальних закладів з України, Молдови, Грузії, Німеччини. Особливістю даної конференції стало те, що спікерами працювали колишні очільники самоврядування університету. Кожен із учасників міг розповісти про проблеми самоврядування свого закладу, долучитися до обговорення та повідомити про свої досягнення. На завершення зустрічі студентські лідери дійшли висновку, що самоврядування має величезний потенціал для розвитку молодого покоління українців і здобуття неоціненного досвіду та практичних навичок, які допоможуть їм у майбутньому знайти гідну роботу та повноцінно реалізуватися.

Після завершення робочої частини конференції всі охочі могли взяти участь у тренінгах: «Формування ефективної команди органу студентського самоврядування», «Психологічні особливості мотивування студентів до діяльності в ОСС», «Законодавчий інструментарій органів студентського самоврядування».

Підсумком конференції став збірник матеріалів, який зображає тенденції розвитку самоврядування у вишах.

 

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також