На Київщині заарештували земельну ділянку площею 1000 гектарів

У Київській області заарештували 1000 га земель з метою подальшого протиправного відчуження

Про це розповіла прес-служба обласної прокуратури.

Фастівською місцевою прокуратурою при обробці відомостей Публічної кадастрової карти встановлено, що в держпідприємстві «Дослідне господарство «Дмитрівка» Інституту садівництва НААН України, відповідно до державного акту на право постійного користування землею, знаходиться в постійному користуванні земельна ділянка площею понад 1000 га з цільовим призначенням для сільськогосподарського виробництва на території міста Фастів.

Але, як з’ясувалося, вказана земельна ділянка, всупереч вимогам законодавства і без згоди Президії НААН України, віднесена до земель запасу, тобто таких земель, на яких відсутній користувач. Таким чином, ДП «Дослідне господарство «Дмитрівка» Інституту садівництва НААН України фактично позбавлено права користування вказаною земельною ділянкою на території Фастова.

За даним фактом Фастівською місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального злочину, передбаченого ст. 366 (службове підроблення) КК України.

З метою подальшого протиправного відчуження земель НААН України третім особам на підставі постанови слідчого, суддею Фастівського міськрайонного суду на зазначені земельні площі понад 1000 га накладено арешт.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також