На Київщині розбирають єдиний дерев’яний міст через річку Рось

Місцева влада Білої Церкви взялися за ремонт дерев’яного моста: поставили знак і почали його розбирати

Дерев’яний міст через Рось вже довгий час знаходиться в аварійному стані і потребує ремонту. Варто зазначити, що для місцевих жителів це єдине зручне місце щоб перебратися на інший берег в обхід дуже далеко. В мережі з’явилася інформація, що дерев’яний міст хочуть розібрати і позбавити людей єдиною зручної переправи через річку.

Наразі видно, що дійсно, міст з одного з берегів почали розбирати і перекрили на нього вхід. Перед мостом встановили плакат, що міст в аварійному стані і прохід по ньому заборонений. Місцеві жителі кажуть, що нарешті з’явилася правдива інформація про стан мосту.

Дерев’яне перекриття мосту розбирає будівельна бригада. Варто відзначити, що дошки в жахливому стані, вони гнилі і ходити по ним небезпечно. Займається ремонтом мосту мале підприємство «Агач». За свою діяльність у цього підприємства контрактів на 20 млн грн., проте закупівлі проводяться без тендерів.

В мережі можна побачити фото проекту, яким може бути цей міст. Мешканці Білой Церкви мають надію, що міст буде не тільки переправою з одного берега на інший, але й цікавим об’єктом міської архітектури.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також