На Фастівщині відновили митницю

    -

Новини Фастів

У місті Фастів (Фастівський район, Київська область) запрацювала відновлена митниця.

Про це повідомляє сайт Фастівської міської ради. Сектор митного оформлення “Фастів” належатиме до митного посту «Південний» київської митниці. Він знаходиться в промисловій зоні фастівського мікрорайону Завокзалля за адресою: вул. Поліграфічна, 7 на базі Центру місцевого розвитку “FastDevelopment”, на території логістичного комплексу «ФЛК-Інвест», де розміщений автотранспортний термінал. На митниці працюватимуть три співробітники.

Відновлення митниці – гарна новина для 20 підприємств-виробників, які є бюджетоутворюючими підприємствами і переважно зорієнтовані на зовнішні ринки. Окрім того, на території Фастова і Фастівського району розміщені понад 20 підприємств, які перевозять вантажі у міжнародному сполученні. В промисловій зоні міста діє логістичний комплекс, створений індустріальний парк та умови для розгортання нових виробництв. Наявність митного сервісу у Фастові сприятиме залученню нових інвестицій у місто та область в цілому.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що митники «Борисполя» вилучили рекордну партію мобілок та комп’ютерних аксесуарів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також