На Бородянщині обрали постачальника дитячого харчування

 

Бородянка

Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації (РДА) замовив послуги з забезпечення харчування дошкільнят у місцевого комунального підприємства – «Об’єднання шкільного харчування».

Ця компанія вже традиційно буде годувати дітей 13 дошкільних закладах району. Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 16 серпня 2019 року Відділ освіти Бородянської райдержадміністрації уклав з КП Бородянського райради «Об’єднання шкільного харчування» договір на послуги з організації гарячого харчування дітей дошкільного віку дошкільних навчальних закладів та навчально-виховних об’єднань «школа – дитячий садок» Бородянського району.

Вартість угоди склала 3,8 млн гривень. Згідно з угодою, підрядник повинен забезпечити гарячим харчуванням вихованців 13 дитячих садків та об’єднань «школа-сад» в Бородянському районі. Це дитсадки селищ міського типу Бабинці, Клавдієво, Немішаєве та сіл Козинці, Микуличі, Майданівка, Загальці, Здвижівка, Озера. Договір передбачає організацію харчування з вересня по грудень 2019 року.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про ініціативу очільника Київщини з приводу пошуку нових голів 25 РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також