На Білоцерківщині блокують проїзд фур в селі Матюші

У жовтні на Білоцерківщині в селі Матюші продовжилася безстрокова акція протесту

Мешканці перекрили рух вантажного транспорту в селі. Протестуючі запевняють, що так буде тривати до тих пір, поки керівництво ОТО не зупинить рух фур через Матюші і не відремонтує дорогу. У тергромаді ж кажуть, що грошей на ремонт немає.

Про це стало відомо з повідомлення, адресованого Білоцерківської РДА та Фурсівської ОТГ від ГО «Право на допомогу», яке розмістив на своїй сторінці в facebook член ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Мета акції – привернення уваги громадськості та правоохоронних органів до бездіяльності місцевої влади, яка не проводить ремонт доріг в с. Матюші.

Також наголошується, що акція стартувала з 25 вересня і буде проводиться за адресами: вул. Ярослава Мудрого, 1-2 (біля школи) і за напрямками руху транспорту Матюші-Шамраївка і Матюші-Трушки, до тих пір, поки проблема не буде повністю усунена.

Про те, що жителі села Матюші блокують проїзд вантажівок через село і потрібне термінове втручання з боку влади, Ігор Бондарчук заявив також і на офіційній сторінці Білоцерківської РДА. Але там відмовилися допомогти у вирішенні даної проблеми, обґрунтувавши відповідь тим, що с. Матюші більше не вважається територією Білоцерківського району.

«У жовтні минулого року була створена Фурсівська ОТГ, куди увійшло і с. Матюші. Питання ремонту доріг знаходиться у веденні місцевих властей і депутатів, яких обрали жителі громади. Тому саме до них слід звертатися за рішенням даного питання», – прокоментували звернення на сторінці.

Як розповів KV голова Фурсівської громади Микола Фурсенко, про проблему керівництво громади поінформоване і вже підрахувало, що на ремонт дороги необхідно 1,5 млн гривень. Але грошей у місцевому бюджеті немає.

«Цією дорогою з сусідньої області везуть буряк на Шамраєвський цукровий завод. На наші звернення ніхто не реагує. Ми писали і в «Київоблавтодор», зверталися до обласної адміністрації. Всі ці звернення дублюємо по колу. Держава пообіцяла виділити нам на ремонт доріг півтора мільйона – і копійки не дали донині. Вага машин по 40-60 тонн, звичайно, ніяка сільська дорога цього не витримає. Муніципальну поліцію ми поки не можемо створити, а державна нічим не допомагає. Скільки не зверталися – розводять руками. Місцевий бюджет не дозволяє відремонтувати відразу всі дороги і встановити відповідні знаки. Коштів ледь вистачає на утримання сфер медицини, освіти. А у нас на території таких сіл аж шість, через які ведуть дороги до заводу», – розповів Микола Фурсенко.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також