«Київська сотка» пройшла наймальовничішими місцями регіону

 

У неділю, 2 вересня, на Київщині пройшли традиційні  велоперегони «Київська сотка».

Подія розпочалась масовим виїздом з вул. Хрещатик, далі через Бесcарабську площу на бул. Лесі Українки. Учасники попрямували бульваром Дружби народів до Столичного шосе. Цей шлях вони подолали за судівською машиною, яка рухалась з поміркованою швидкістю. Старт – одразу за Видубицькою розв’язкою. Далі — запеклі перегони! Учасники прямували по Новообухівському шосе до села Підгірці, звернули ліворуч у напрямку міста Обухів. В саме місто вони ледь заїхали і повернули праворуч, у напрямку міста Васильків.

Потім учасники перегонів доїхали до повороту на село Копачів і далі до Великої Бугаївки. Після цього, вони попрямували до Рославичів і біля розсадника ялинок повернули праворуч (тут проходить”Тур України”). Після учасники перегонів рухались до села Круглик і в село Хотів, після чого звернули на смт. Чабани. З дороги Круглик-Віта-Поштова маршрут вів на Одеську трасу, до перехрестя в Чабанах, там наліво і до ТРЦ Магелан, де на учасників вже чекали вболівальники.

Цьогоріч участь у велогонці «Київська сотка» взяв голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець, якій подолав 108 кілометрів маршруту.

«Чесно зазначу, що дистанція була досить нелегка, але я її подолав. Середина маршруту проходила через Васильківський район, а саме с.Велика Бугаївка, окрема подяка її жителям – дуже гостинно зустрічали учасників марафону», – написав голова Васильківської РДА на своїй сторінці у соціальній мережі.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також