Місце народження жіночої «Інтуїції» – Київщина

 

Жіноцтво часто користується продукцією компанії «ОМАКС Інтернешнл», тому що вона виробляє колготки.

І щодня, одягаючи цей предмет гардеробу, жінки навряд чи задумуються, як виникає таке плетіння-павутиння.


Народний депутат Ігор Кононенко приїхав на фабрику, що на околиці Обухова, адже «середні підприємства – важливі платники податків та роботодавці регіону». Він неочікувано потрапив на цікаву пізнавальну екскурсію з унікального виробництва.


Разом з мером Обухова Олександром Левченком народний депутат побачив усі етапи створення, перевірки та пакування продукції фабрики. Кононенко був вражений складністю процесу виробництва та пообіцяв розповісти про побачене дружині й донькам.


Цікаво, що всі колготки спочатку виробляються білого кольору і лише на останньому етапі фарбуються відповідно до задуму у відтінки тілесного або чорного кольору. Заготовка колготок виглядає як одна дуже довга панчоха. Потім її розрізають, зшивають та притачують знизу «носочки». Мимоволі задумуєшся наскільки високотехнологічним має бути обладнання, якщо жінки навіть не здогадуються про таке зшивання.


А працівниці виробництва навіть не здогадуються, що для стороннього ока вони виглядають неначе феї, які з «повітря» створюють найтонші вироби. Про якість свідчить географія експорту. Крім країн найближчого зарубіжжя, колготки компанії «ОМАКС» експортуються навіть у Італію –законодавицю моди.
Під час зустрічі з колективом Ігор Кононенко зазначив, наскільки важливою є робота підприємства для українського жіноцтва.


Компанія «ОМАКС Інтернешнл» перебралася на Київщину досить недавно. Цікаво, що керівництво компанії не тільки зводило виробництво з нуля, а й перевезло своїх співробітників навіть із сім’ями. Нині на роботу сюди з’їжджаються люди з чотирьох навколишніх населених пунктів. І як підприємство, що розвивається, «ОМАКС» постійно потребує співробітників. Можливо, там чекають саме на вас?

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також