Міст Патона «втомився»: що обурює киян?

 

Киянин опублікував фотографії головного шляху між обома берегами Дніпра, що руйнується на очах

Жителі столиці почали бити на сполох. У Києві ось-ось може в будь-який момент обвалитися головний автомобільний і транспортний шляхопровід з правого березі Дніпра на Лівий –знаменитий міст Патона.

Красномовні фотографії, ілюструюючі лихо, що насувається, виставив у групі «Березняки» в соціальній мережі Facebook житель Києва Ілля Пижов.

На світлині ясно видно, що міст Патона, як і багато інших шляхопроводів Києва, «втомився». Його опора неухильно руйнується. І це головний шляхопровід Києва, яким щодня рухаються тисячі автомобілів, громадський транспорт і величезні вантажівки. І якщо опора остаточно зруйнується, все це разом з людьми впаде в Дніпро.

У своєму пості Ілля Пижов нещадно критикує столичну владу на чолі з мером Віталієм Кличком. Як пише користувач, мер та влада в Києві тільки лобіюють незаконне будівництво, зносять сквери, на їхньому місці зводять висотки і заставляють набережну Дніпра торговими наметами. Натомість зовсім не звертають увагу, що потрібно робити капітальний ремонт основних шляхопроводів, щоб уникнути можливих масштабних катастроф.

Нагадаємо, один із архітекторів та будівельників моста Метро в Києві Георгій Росновський дав сумний прогноз про можливе руйнування стратегічного об’єкту в будь-який момент, якщо не зробити терміново капітальний ремонт.

Однак в КМДА заспокоїли: міст Метро досягне аварійного стану через 4 роки, а за цей час влада підготуються до реконструкції.

На мосту ж Патона дорожні служби весь час обмежують рух авто, замінюючи асфальтове покриття, і це всі ремонтні роботи, що заплановані на найближче майбутнє.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також