Міськрада Українки нагородила авторів малюнків про енергоефективність

Виконуюча обов’язки міського голови Українки Катерина Проценко нагородила школярок, які отримали перемогу у конкурсі творів «Майбутнє міста – у збереженні ресурсів».

Ними стали Дар’я Петруновська (СЗОШ №1, 8-Б клас) та Анна Нікіфорова (СЗОШ №2, 8-Б клас). Талановиті дівчатка отримали від організаторів конкурсу цінні призи та подяки від міської ради. Конкурс творів та малюнків на тему енергоефективності та енергозбереження є частиною святкування Днів Сталої Енергії в Українці, і його проводив виконавчий комітет Української міської ради спільно з командою проекту Європейського Союзу «Моніторинг енергоресурсів і термомодернізація будівель з використанням відновлювальних джерел енергії в місті Українка». Мета конкурсу – привернути увагу юних українчан до питання ощадливого ставлення до енергоресурсів та збереження навколишнього середовища для себе та майбутніх поколінь.

Проект реалізує виконавчий комітет Української міської ради за фінансової підтримки Європейського Союзу в межах програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також