Міській голова Білої Церкви звітував підприємцям

Мер Білої Церкви (Київська область) Геннадій Дикий зустрівся з підприємцями міста.

Зустріч відбулась  в рамках звіту міського голови про роботу Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету за січень-серпень поточного року. Такі звіти перед представниками територіальної громади передбачені Статутом ТГ Білої Церкви. Розпочавши звітування перед представниками бізнесу, Геннадій Дикий, у першу чергу, подякував підприємцям за те, що вони працюють не лише задля власного добробуту, а й надають робочі місця білоцерківцям та сумлінно сплачують податки.

Під час звіту міський голова наголосив, що податок та збір на доходи фізичних осіб у структурі надходжень до міського бюджету становить 58,3%, єдиний податок – 18,1%, акцизний податок – 9,8%, плата за землю – 7,5%, інші – 6,3%.

Щодо видатків, то найбільшу питому вагу у їхній структурі становлять видатки на утримання установ соціально-культурної сфери міста – 617 954 495 грн, у тому числі на освіту – 53,5%, охорону здоров’я – 32,3%, культуру – 5,4%, соціальний захист та молодіжні програми – 5,7%, фізична культура та спорт – 2,9%.

«Я вирішив розпочати низку зустрічей у рамках звіту міського голови з підприємцями, адже саме вони, здійснюючи свою діяльність, створюють нові робочі місця, сплачують податки до бюджету м.Біла Церква. Тому важливо, аби вони знали, на що спрямовуються кошти, сплачені ними у вигляді податків», – наголосив Геннадій Дикий.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також