Мешканці будинку-пам’ятки архітектури проти облаштування в ньому ресторану

В одному зі столичних будинків, який знаходиться в центрі Києва і є пам’ятником архітектури, орендар нежитлового приміщення відкриває ресторан

Мешканці будинку зібралися разом, щоб протистояти цьому. Вони вважають, что орендар не має дозвільної документації. Розбиратися в ситуації будуть Департамент благоустрою КМДА та Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції міста Києва.

Мова йде про будинок за адресою Велика Васильківська, 43. Його мешканці заявляють, що їхній будинок є пам’яткою архітектури, тож за законом облаштовувати на його першому поверсі заклад громадського харчування не можна.

Сам представник закладу заявив, що він не може наразі підтвердити або заперечити наявність документації. У зв’язку з цим законність дій власника ресторану вирішили перевірити в комісії Департаменту благоустрою КМДА.

«Буде складено протокол, в якому будуть вказані питання, що стосуються перевірки наявності дозвільної документації. Ніякої дозвільної документації я не бачив. Надавалися якісь папірці з малюнками, без відповідних погоджень та тверджень. Але це папірці. Дозвільної та проектної документації не бачив», – повідомив голова комісії Департаменту міського благоустрою КМДА Олександр Святенко.

У зв’язку з колективним зверненням громадян в період з 30 листопада до 13 грудня 2018 року на об’єкті «Нежитлові приміщення №1 по №16, №1 (групи приміщень №54) на вулиці Велика Васильківська 43/16 в Печерському районі м.Києва» ДАБІ буде проведено позапланову перевірку.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також