Мер Києва показав, як змінилася столиця

На сторінці київського міського голови Віталія Кличка в Facebook розміщено відео про те, як за останні роки змінилася столиця.

«Друзі! Ми продовжуємо, разом з громадою Києва, робити наше місто гарнішим і комфортнішим! Оновлюємо парки і зони відпочинку, ремонтуємо дороги, реконструюємо і оснащуємо найсучаснішим обладнанням столичні лікарні і пологові будинки. Закуповуємо новий громадський транспорт. Так, ще багато чого потрібно зробити і ми не збираємося відступати. Київ розвивається, стає справді європейською столицею. Я дякую всім, хто допомагає, підказує, критикує. Працюємо далі!-:)», – написав Віталій Кличко.

.

Друзі! Ми продовжуємо, разом з громадою Києва, робити наше місто гарнішим і комфортнішим!Оновлюємо парки і зони відпочинку, ремонтуємо дороги, реконструюємо і оснащуємо найсучаснішим обладнанням столичні лікарні і пологові будинки. Закуповуємо новий громадський транспорт.Так, ще багато чого потрібно зробити і ми не збираємося відступати. Київ розвивається, стає справді європейською столицею. Я дякую всім, хто допомагає, підказує, критикує. Працюємо далі!-:)

Опубліковано Віталієм Кличком Середа, 7 серпня 2019 р.

Фото: скріншот відео на сторінці Кличко – мер у Facebook.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що у Києві виросла середньомісячна заробітна плата і знизився рівень безробіття.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також