Марш захисників України в Києві перенесено в часі

Початок Маршу захисників в Києві на День Незалежності перенесено на 11:00. Про це повідомляється на сторінці громадської ініціативи «Захисти Україну» в Facebook.

Такої згоди дійшли організатори Маршу з офіційною владою під час зустрічі в Офісі Президента.

«Після вчорашньої прес-конференції Оргкомітету Маршу Захисників України, під час якої було ще раз наголошено на, м’яко кажучи, дивній системі комунікації між військовими і Офісом Президента, організаторів параду нарешті почули на Банковій і запросили на зустріч в ОПУ, яка відбулася сьогодні о першій половні дня», – говориться на сторінці ініціативи.

Також в повідомленні підбито підсумки зустрічі.

1. Марш Захисників України відбудеться оголошеним маршрутом та згідно з оголошеним раніше планом.

2. З метою запобігання емоційним маніпуляціям, які продовжують ширитись мережею, його організатори наголосили – Марш буде суттєво розходитись в часі з державними заходами.

3. Марш був, є і залишиться громадським заходом, який не афільовано з чинною владою, не афільовано з якоюсь конкретною політичною силою, не афільовано з конкретною політичною особою.

Час початку Маршу захисників переноситься на 11:00.

Збір – о 10:00 в парку ім. Шевченка.

«Констатуємо, що завдяки конструктивному діалогу сторонам вдалось знайти певне взаємопорозуміння в питаннях таймінгу, що є ключовим. Цілі, поставлені Оргкомітету в частині комунікації з чинною владою, виконані повністю. Організація Маршу продовжується! Слідкуйте за новинами, не піддавайтесь на провокації і вірте в Перемогу. Чекаємо вас на Марші!»

Фото: Facebook/Громадська ініціатива «Захисти Україну»


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що воєнного параду на День незалежності в Києві не буде, проте відбудуться Марш захисників і Хода гідності.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також