Киян закликають на акцію «Червоні лінії» для Зеленського

Цієї неділі, 8 грудня, у Києві пройде акція «Червоні лінії» для Зеленського.

Про це повідомляє сторінка події у соціальній мережі. Подія пройде з 13.00 до 18.00 на Майдані Незалежності. Це – нагадування Зеленському про межі, які він не може переступити під час перемовин у «нормандському форматі». До вимог входить:

➢ Жодних компромісів щодо унітарної держави і ніякої федералізації.
➢ Жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу.
➢ Жодних політичних дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації. Зокрема, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном.
➢ Жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму в Україну.
➢ Жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії.

Під цими гаслами українців закликають вийти одразу три політичні партії: «Європейська солідарність», «Голос» та «Батьківщина».

«Закликаємо усіх українців, усі державницькі політичні сили, громадські організації 8 грудня о 13:00 вийти на Майдан Незалежності, щоб продемонструвати нашу єдність та рішучість в боротьбі за Україну. Разом – до Перемоги!», – говориться на сторінці події.

Акції «Червоні лінії» для Зеленського крім Києва пройдуть у Вінниці, Івано-Франківську, Львові, Запоріжжі, Сумах, Одесі, Дніпрі, Кропивницькому, Харкові, Тернополі, Херсоні, Миколаєві, Ужгороді, Черкасах та Краматорську.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві розпочався марш під назвою «Ні капітуляції».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також