КМДА затвердила програму працевлаштування киян

У столиці України запланували щороку працевлаштовувати понад 10 тисяч тимчасово безробітних.

Такі дані закладені у Програму зайнятості населення м. Києва на 2018-2020 роки, що була затверджена вчора, 2 жовтня, на пленарному засіданні Київської міської ради. Програма покликана врегулювати дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили, що наразі є у столиці. Окрім того, документ розв’язує проблеми молодіжного безробіття, тіньової зайнятості та виплати заробітної плати «у конвертах».

У результаті реалізації Програми очікується підвищення зайнятості населення до 62,6%. Разом із тим, рівень безробіття киян віком від 15 до 70 років знизиться до 6,1%. За допомогою столичної служби зайнятості планується працевлаштовувати щороку понад 10 тисяч безробітних. А професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації проходитимуть 4,3 тисячі непрацевлаштованих осіб.

«Зокрема, у планах – створення додаткового попиту на робочу силу, підвищення кваліфікації працівників та рівня обізнаності населення про можливості на ринку праці. Також одне із ключових завдань програми – сприяти зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці», – зазначив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також