Київ віднині член Світової асоціації автомагістралей

 

Київ отримав членство у Світовій асоціації автомобільних магістралей

Сертифікат про набуття членства меру столиці Віталію Кличку передав заступник генсекретаря Асоціації Робін Себіль. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

– Сьогодні у нас приємна новина. Київ отримав від Світової асоціації автомобільних магістралей сертифікат про офіційний вступ нашого міста, як суб’єкта, до Асоціації, – відзначив мер під час офіційної церемонії. – Київ став ще на крок ближче до глобальної інформації про дорожню інфраструктуру – безпечну, сучасну і комфортну. До того ж, місто Київ – перша столиця в Європі, яка стала окремим суб’єктом Асоціації, в основному в організації представлені країни на рівні урядів. І ми будемо використовувати всі переваги платформи, якою є Світова асоціація автомобільних магістралей, для того, щоб і надалі розвивати дорожню інфраструктуру Києва, – відзначив мер.

Кличко нагадав присутнім, що ремонт доріг наразі є одним із основних напрямків зусиль столичної влади. За словами Кличко, за два останніх роки було відремонтовано понад 500 кілометрів доріг, а серед найближчих планів – кардинальні зміни ситуації з дорогами в столиці. Також сторони домовилися, що вже наприкінці жовтня у Києві відбудеться міжнародний семінар Світової асоціації автомобільних магістралей.

На сьогодні у складі Асоціації є представники зі 142 країн світу, зокрема 121 уряд. До прикладу, уряди таких країн, як Австрія, Бельгія, Канада, Китай, Японія, Франція, Німеччина, США. Україна приєдналася до організації у 1995 році. Тепер окремим суб‘єктом Асоціації стала і українська столиця.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також