Кияни голосують за кращі з 940 проектів Громадської бюджету

 

У столиці відкрилося голосування за проекти Громадської бюджету, один житель може віддати голоси за цілих 5 ініціатив

У столиці України почалося електронне голосування за проекти Громадської бюджету, за рахунком вже 3-го. Про це заявив перший заступник мера столиці Микола Поворозник, передає Офіційний портал Києва.

Всього на обговорення киянами виставлено 940 проектів Громадської бюджету, на які виділено 510 мільйонів гривень

Один житель столиці може віддати голоси відразу за 5 проектів Громадської бюджету. На Офіційному порталі Києва міститься докладна інструкція, як це втілити в життя.

Тим часом ЗМІ повідомляють, що на реалізацію проектів-переможців, тих проектів, які до 15 вересня зберуть найбільшу кількість голосів, виділено 150 мільйонів гривень. Так само є інформація, які саме ініціативи найбільше цікавлять мешканців Києва.

310 проектів стосуються громадських ініціатив. 258 проектів стосуються поліпшення освітніх програм. ЗМІ знайомлять із суттю деяких проектів, на які кияни хочуть, щоб були виділені гроші.

Наприклад, є проект публічного простору і облаштування правої притоки Либеді – річки Мокрої. На Гірці Крістера на Подолі хочуть створити парк історико-культурного значення. На Байковому кладовищі потрібно відновлювати зруйнований вандалами пам’ятний барельєф.

А серед наймасштабніших проектів ПРО – сучасний арт-простір в центральній частині столиці – кращі українські оркестри, всього триста сімдесят чотири музиканти плюс фестиваль українських писанок.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також