Ким хочуть працювати кияни: work.ua підкаже

Жителі столиці хочуть керувати і обслуговувати

Про це свідчать дані, зібрані на сайті work.ua. На сайті зареєстровано 854,23 тисячі резюме. При цьому роботодавці розмістили всього 20,7 тисяч оголошень про вакансії. Тобто на одну вакансію претендує 41 кандидат.

Найбільше резюме розмістили претенденти на посади керівників середньої ланки – 117,72 тисячі. При цьому роботодавці пропонують лише 1,9 тис. вакансій. Конкурс  – 62 людини на місце. Середньостатистичний претендент на посаду керівника середньої ланки хоче отримувати 18,5 тис. грн. Але роботодавці в середньому пропонують 13,8 тис. грн.

Працювати в сфері обслуговування хочуть більше 105 тисяч чоловік. Однак роботодавці пропонують 3,24 тис. вакансій (32 людини на місце).

Спеціальність номер 3 з точки зору популярності – секретарство і діловодство – 101,9 тис. заявок. Роботодавцям потрібно трохи більше 1,5 тис. таких фахівців (66 осіб на місце). При цьому пропозиції із зарплати і у роботодавців і у претендентів приблизно збігаються 11,3-11,6 тис. грн.

Найменше на ринку праці фахівців, які шукають роботу в сфері страхування – всього 1,9 тис. осіб. Правда, і пропозиція так само невелика: 92 вакансії. Також кияни не особливо прагнуть працювати в сфері нерухомості – 2,8 тис. охочих, в сільському господарстві – 6,4 тис. охочих.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також