Карантин у Фастові: сказ наступає

У Фастові Київської області введено карантин через зафіксований випадок сказу

Приводом для таких дій стала загибель домашньої кішки. Про це повідомила прес-служба Фастівської міськради. Наразі у мерії прийняли рішення про початок карантину на території Фастова. Зокрема його оголосили у мікрорайоні Снігурівка та на прилеглій до нього території в радіусі 5 км від місця, де зареєстровано випадок сказу.

Повідомлення про те, що домашня тварина загинула, було надано міській ветклініці Фастова 24 жовтня. Його зробив чоловік, який приїхав в гості до батьків. На місце було відправлено бригаду лікарів, також у позачерговому порядку було проведено епізоотичне обстеження. Таким чином було встановлено доведений випадок сказу.

Міська влада доручила Управлінню Держпродпотребслужби в Фастівському районі провести широке щеплення собак і кішок, як домашніх, так і тих, що дивуть на вулицях міста. Якщо є необхідність, вакцинайії підлягатимуть і інші тварини, що є сприйнятливими до сказу. Також доручено провести ліквідацію бродячих собак, котів та рудої лисиці в карантинній зоні.

Управління освіти Фастівської міськради має розмістити при вході до навчальних закладів інформацію про захворювання на сказ.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також