Ізраїль зацікавлений будувати в Києві

 

Київ має неабияку зацікавленість у технологіях в сфері управління містом, які можуть запропонувати ізраїльські компанії

В першу чергу, в проектах, що стосуються економії електроенергії і води, переробки сміття та впровадження технології Smart City.

«У Києва та Ізраїлю є досвід успішної співпраці. Зокрема, столиця перейняла кілька проектів, які свого часу запровадили в Тель-Авіві. Зараз в Києві успішно працює дата-центр з обробки даних відеоспостереження. Встановлено понад 6 тис. камер. І ми розвиватимемо ці напрацювання в сферах безпеки. Нам цікавий досвід Ізраїлю в розвитку туристичного потенціалу в умовах терористичної загрози. Ми дуже зацікавлені у співпраці в сфері туризму», – заявив мер Києва Віталій Кличко під час зустрічі з міністром екології Ізраїлю, міністром у справах Єрусалима, спів-керівником спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва Зеєвом Елькін.

В свою чергу Елькін висловив зацікавленість взяти участь в реалізації в Києві проекту з будівництва сміттєпереробного заводу.

«Я знаю, що тут було впроваджено багато наших напрацювань. У плані переробки сміття Ізраїлю є що запропонувати. Наші технології можуть вам допомогти. Ми дуже зацікавлені в обміні технологіями, зокрема в питанні очищення питної води», – підкреслив міністр.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також