Історичні фото та відео: як День Конституції відзначили на Рокитнянщині

 

У Рокитнянському районі Київської області заходи з нагоди Дня Конституції були не лише офіційні, але й культурно-історичні.

Зокрема, на Рокитнянщині презентували документальних фотоматеріалів створення Основного Закону України та переглядом короткометражного відеофільму про шлях становлення Конституції України – закону з найвищою юридичною силою.  Усі, хто прийшов на свято, також мали змогу переглянути тематичну літературну виставку, яку підготували працівники центральної районної бібліотеки.

Звісно, не обійшлося у без урочистих виступів керівників району та нагородження кращих працівників Рокитнянщини грамотами. У святкових заходах взяли участь перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко та голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук.

По завершенню урочистостей з нагоди 22-ї річниці Конституції України, були покладені квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, пам’ятника «Захисникам незалежності України», Меморіалу Слави та до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам (воїнам-афганцям).

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також