Ірпінчани голосуватимуть за громадські проекти

В місті Ірпінь (Київська область) з 10 по 18 червня відбудеться голосування за проекти, які фінансуватимуться коштом Бюджету участі.

Про це повідомляє сайт Ірпінської міської ради. Автори проектів пропонують ідеї удосконалення освітніх закладів, розвитку спортивної інфраструктури, облаштування дитячих майданчиків, проведення спортивних і мистецьких акцій тощо. Фінансову підтримку отримають ті з них, які наберуть найбільшу кількість голосів мешканців Ірпеня, офіційно зареєстрованих у місті.

Громадський бюджет – це унікальна можливість ірпінцям самостійно визначити, на що саме варто спрямувати бюджетні кошти. Цього року програмою передбачається відбір проектів шляхом голосування, які будуть включені до міського бюджету у 2020 році, на загальну вартість один мільйон п’ятсот тисяч гривень. Проголосувати можна особисто за один проект в категорії до 149,9 тис.грн. і за один проект в категорії від 150 тис.грн. до 500  тис.грн


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у  Києві коштом бюджету участі розпочато реконструкцію зони відпочинку на озері Тельбін.

 

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також