Громаду Узинської ОТГ турбує стан довкілля

Робоча група з питань екологічної безпеки на території Узинської ОТГ (Білоцерківський район, Київська область) розпочала свою роботу.

Про це повідомляє сайт Київської обласної державної адміністрації. Раніше тут пройшла акція громадського протесту. Приводом стало забруднення довкілля місцевими підприємствами. Жителі висловили своє обурення незадовільним екологічним станом на території об’єднаної територіальної громади.

Голова КОДА Олександр Терещук наголосив на важливості проведення екологічних експертиз та перевірки діяльності підприємств.

«Ми маємо оцінити ситуацію та напрацювати алгоритм дій. Створено робочу групу, до якої залучено фахівців, представників органів центральної влади, громадськість. Далі ми проведемо необхідні експертизи. Якщо в повітря викидаються шкідливі для життя людей речовини, то підприємство повинно в законному порядку припинити роботу. Ніхто не планує закривати заводи. Але ми маємо призупинити їхню діяльність, доки вони не дотримаються вимог екологічного законодавства, щоб не було небезпечних викидів. До підприємців одне прохання – якщо ви хочете працювати, то приведіть в порядок очисні споруди!», – підкреслив очільник області.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що киянам пропонують відмовитися від пластикових квітів на кладовищах.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також