Голова Васильківської РДА провів нараду

Сільські та селищні голови Васильківщини зібрались в РДА щоб розв’язати нагальні питання.

Про це повідомив голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець на своїй сторінці у соціальній мережі. Під час зустрічі було розглянуто питання податкового боргу, де найбільша податкова заборгованість по платі за землю. Також підполковником Тісовський, військовий комісар Васильківського об’єднаного міського військового комісаріату, запропонував обговорити звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році та проведення приписки до призовної дільниці юнаків 2002 року народження.

Одне з найголовніших питань, що розглядалось під час наради – використання коштів субвенції з державного бюджету на заходи щодо соціально-економічного розвитку сільських та селищних рад Васильківщини на 2018 рік.

«Станом на 19.10.2018 року використання зазначених коштів на низькому рівні. Тільки по 3 місцевим бюджетам (Глеваха, Пшеничне та Рославичі) відбулися певні роботи та частково використанні кошти. Необхідно максимально залучити всі можливості щодо використання зазначених коштів!», – підкреслив голова Васильківської РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також