Дружина Президента привітала учасників «Золотої осені Славутича»

Марина Порошенко звернулась з привітанням до учасників міжнародного фестивалю «Золота Осінь Славутича», що розпочався 29 вересня.

Цього року захід зібрав майже тисячу учасників зі всієї України, а також з Польщі, Білорусі, Казахстану, Нідерландів та Китаю. Серед них – активна молодь, волонтери, лідери учнівського самоврядування, юні журналісти, фотографи та блогери.

У ході фестивалю Перша леді України разом із молоддю взяла участь у флешмобі-братанні «Дай руку мені, друже!». Кольорові відбитки своїх долонь на карті України також залишили голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, Славутицький міський голова Юрій Фомічев, депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань децентралізації, координатор офісу реформ Асоціації міст України, почесний Мер міста Славутича Володимир Удовиченко. Учасники флешмобу вітали одне одного дружніми обіймами.

За словами учасників, головна мета фестивалю – залучити молодь до соціальної активності в громадському, культурному та економічному житті, а також цілеспрямована професійна підготовка до роботи в ЗМІ.

Увечері для учасників та гостей фестивалю відбувся святковий концерт за участю українських зірок – Світлани Тарабарової, ILLARIA, KISHE, JAMALA, переможців Національного проекту «Яскраві діти України».

Цьогорічний Міжнародний фестиваль дитячої демократії, телебачення, преси і творчості «Золота осінь Славутича-2018» відбувся за підтримки народного депутата України Ярослава Москаленка.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також