Для киян демократія важливіша за заможність: соцопитування

Оприлюднено дані п’ятого всеукраїнського муніципального опитування, яке проводила соціологічна група «Рейтинг» у Києві та ще 23 обласних містах.

Про це повідомляє прес-служба соцгрупи на своєму сайті. Опитування демонструє ставлення громадян до органів місцевої та центральної влади. Згідно з ним, 35% киян вважають, що справи у місті йдуть у правильному напрямку. За цією оцінкою Київ займає 19 місце серед 24 обласних центрів, які брали участь в опитуванні. Водночас, стан справ  в цілому, в Україні схвалюють 39% мешканців Києва.


Індекс задоволеності якістю сфер та послуг у киян погіршився у порівнянні з минулим роком. Мешканці Києва не дуже задоволені співпрацею з міською владою. У цю категорію входить ставлення службовців до пересічних громадян, рівень знань та компетенцій міської влади, простота за зрозумілість рішень, які приймає міська влада, якість отриманих послу та час очікування. За цим показником Київ займає 15 сходинку серед 24 міст.

Від 60 до 69% киян підтримують вступ України до НАТО та ЄС. Що стосується цінностних орієнтирів, то для мешканців Київщини демократія є більш важливою, ніж заможність.

Сумну статистику маємо за індексом частоти корупційних випадків – за цим показником Київ займає четверту сходинку за Чернівцями, Харковом та Одесою.

Опитування проводилось на підставі вибірки з 19 200 респондентів, статистична похибка не перевищує 3,5%.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві Кличко впевнено тримає симпатії виборців.

Коментарі

    Демократии в Украине нет. Демократия – это власть народа, а здесь власть мафиозных кланов. Выборы вообще мало что меняют. И даже майданы. Каждый майдан приводит только к тому, что один олигархический клан временно берёт верх над другим. Полностью сохраняется мафиозно-олигархическая структура государства, главари кланов всегда остаются безнаказанными. Замкнутый круг. До сих пор не расследовано до конца дело предыдущего майдана, не расследованы громкие дела о нападениях на журналистов, активистов (Гандзюк, Шеремет и пр.). Если уж начинать следующий майдан, то обязательно включать в программу требования об изменении системы управления государством. Внедрить такие принципы отбора и назначения на высокие должности, чтобы власть получили честные, порядочные и профессиональные люди, а не проходимцы – ставленники мафиозных кланов. Если “Нет капитуляции!”, то также “Нет мафии!”, “За честную власть!”, “Верховенство права!”, “За справедливые суды” и т.д. Пусть эта акция будет бессрочной, пока не будут выполнены все требования. Иначе ничего в жизни народа не поменяется.

Залиште коментар

Читайте також